o DPM

Mechanické systémy několika pružin sloužící ke zmírnění zpětného rázu ručních palných zbraní. 

Tyto systémy jsou založené na patentech, které byly navrženy a vyrobeny za účelem vylepšení ručních palných zbraní, konkrétně snížení zpětného rázu, zvýšení palebné rychlosti, ochrany rámu zbraně a závěru. Pro jejich montáž a následnou funkci není potřeba žádných dalších úprav zbraně.

Tyto produkty jsou přísně testovány, v testech se potvrzuje jejich spolehlivost, bezproblémová funkce a velmi dobrá účinnost. Patenty, kterými jsou tyto produkty chráněny, jsou registrovány v Řecku u PCT (Patent Cooperation Treaty) a u W.I.P.O (World International Patent Office).

Tyto patenty potvrzují fakt, že Mechanické a Magneto-mechanické systémy pro zmírnění zpětného rázu jsou světovou novinkou, která vyniká v technologickém prostředí včetně již existujících technologií pro omezování zpětných rázů u zbraní.

Tyto světově známé produkty mohou být nainstalovány bez jakýchkoliv úprav na Vaši zbraň a Vy tím získáte:

  • Podstatné a citelné snížení zpětného rázu
  • Lepší kontrolu nad zbraní po výstřelu a větší přesnost zásahů
  • Ochranu závěru a rámu zbraně díky menším rázům
  • Zaseknout se může jakákoliv zbraň bez ohledu na vratnou pružinu
  • Lepší přesnost dvojstřelů
  • Zvýšení palebné rychlosti, zbraň se rychleji vrací do „záměrné“
  • Pro montáž není zapotřebí žádných úprav zbraně
  • Součásti balení jsou dle modelu 2-6 vnějších pružiny s odlišnou tuhostí pro optimální vyladění.


Nový vylepšený DPM mechanický tlumící systém využívá tří-pružinový přístup, který je ojedinělý v jeho konstrukci a sdružení jednotlivých komponentů s důrazem na co nejvyšší efektivitu, spolehlivost a jednoduchost montáže. Tento systém je specificky vyroben a testován pro konkrétní typ pistole. Nainstalovat náš set zabere jen pár vteřin a není k němu zapotřebí žádné speciální nářadí. Set nahradí vedení vratné pružiny i vratnou pružinu závěru. Po jeho montáži se nezmění vnější rozměry zbraně (s vyjímkou magneto-mechanického systému).